Rehabilitacja oddechowa po COVID19

Staw barkowy to jeden z głównych stawów zlokalizowanych na kończynie górnej. Jego urazowość jest bardzo duża, o czym może świadczyć m.in. ilość osób borykających się z bólami barku. Wypadek komunikacyjny, upadek, a także nierozważne podnoszenie ciężarów to tylko niektóre z przyczyn uszkodzenia stawu barkowego. W Spina Sanus w profesjonalny sposób zajmujemy się tymi i innymi dolegliwościami dotyczącymi barku.

Prawidłowa i regularna rehabilitacja barku to jeden z najważniejszych kroków do uzyskania sprawności, np. po wypadku. W Spina Sanus oferujemy naszym pacjentom rehabilitację (bierną i czynną) dostosowaną do aktualnego stanu zajętej procesem chorobowym okolicy. Należy pamiętać, że zarówno zbyt intensywna, jak i zbyt delikatna rehabilitacja może przynieść więcej szkody niż pożytku. Proponowana przez nas rehabilitacja barku we Wrocławiu to spersonalizowane działania umożliwiające jak najszybszy powrót do pełni zdrowia.

Spersonalizowana rehabilitacja to luksus, na który możesz sobie pozwolić w samym sercu Wrocławia. Nasze doświadczenie i wiedza to bogactwo, którym bardzo chętnie się z Tobą podzielimy.

W Spina Sanus najważniejsze jest dla nas holistyczne podejście do pacjenta oraz rehabilitacji. Bardzo często jedno schorzenie układu ruchu związane jest z innym, pomijanym przez pacjenta podczas wywiadu chorobowego. Całościowe leczenie pozwala nam na uzyskanie lepszych wyników, a także zmniejszenie  ilości nawrotów dolegliwości. Rehabilitacja barku we Wrocławiu wkroczyła na nowy poziom!

Serdecznie zapraszamy Cię do Spina Sanus, zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o siebie już teraz! Nie czekaj na lepszy czas

Najlepszy specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu. Wizyta u Pana Aleksandra, po kilkunastu godzinach na SORze była wybawieniem. Pan Olek podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, nie dość, że poprawnie mnie zdiagnozował, to jeszcze pracując ze mną przez kilka miesięcy spowodował, że mogłam wrócić do pracy i stanąć na nogi, za co jestem mu serdecznie i dozgonnie wdzięczna. Nie spotkałam się z tak empatycznym specjalistą, który poświęca czasu pacjentowi tyle ile go potrzebuje.
opinie o Oleksandr Sawchenko
Małgorzata
Programistka