Masaż pleców

Masaż pleców ma poprawić Twoje samopoczucie oraz uśmierzyć bóle kręgosłupa, będącym jednym z najczęstszych przyczyn zwolnień lekarskich. Przeciążenie kręgosłupa podczas prac fizycznych, a także nieprawidłowa pozycja podczas pracy biurowej należą do głównych czynników wyzwalających ból pleców (szczególnie odcinka lędźwiowego i szyjnego kręgosłupa).

W Spina Sanus w profesjonalny sposób dbamy o kręgosłup i grzbiet naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle zdobywana (nowa) wiedza pozwalają nam w jak najlepszy sposób diagnozować, a następnie leczyć schorzenia, z którymi się Państwo do nas zgłaszają. Ból pleców nie ma, więc przed nami tajemnic.

Zdobywane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami umiejętności manualne dają Państwu gwarancję uzyskania zdrowotnej poprawy. W naszej pracy stawiamy na ciągłe doszkalanie się, które przekłada się na diagnozowanie i leczenie zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą. Ból pleców i kręgosłupa jest tematem, który szczególnie nas interesuje, ze względu na naszą specjalizację oraz stanowi jedną z kluczowych usług obok: diagnozowania problemów z kręgosłupem oraz rehabilitacji kręgosłupa

Jedną z metod leczenia bólu pleców jest ich masaż. Masaż pleców, czyli ugniatanie, głaskanie, a także wykonywanie innych technik manualnych, pozwala na zmniejszenie napięcia mięśni oraz ich rozluźnienie. Prawidłowo wykonany masaż pleców (we Wrocławiu w Spina Sanus) pozwala dodatkowo zrelaksować się i zapomnieć o stresach dnia codziennego.

W Spina Sanus masaż leczniczy pleców przyjmuje różne formy. Intensywność, czas wykonywania, a także ilość potrzebnych konsultacji ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa problemem.

Najlepszy specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu. Wizyta u Pana Aleksandra, po kilkunastu godzinach na SORze była wybawieniem. Pan Olek podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, nie dość, że poprawnie mnie zdiagnozował, to jeszcze pracując ze mną przez kilka miesięcy spowodował, że mogłam wrócić do pracy i stanąć na nogi, za co jestem mu serdecznie i dozgonnie wdzięczna. Nie spotkałam się z tak empatycznym specjalistą, który poświęca czasu pacjentowi tyle ile go potrzebuje.
opinie o Oleksandr Sawchenko
Małgorzata
Programistka