Leczenie kręgosłupa Wrocław

Bóle kręgosłupa to schorzenie, które w przeciągu życia dotknie chociaż jeden raz każdą osobę. Przyczyn bólu kręgosłupa doszukiwać można się m.in. w siedzącym trybie życia, braku aktywności fizycznej, a także w nadmiernym przeciążeniu kręgosłupa osiowego np. przez plecak czy ciężką torebkę. Ponadto bóle kręgosłupa pojawiać się mogą jako efekt zmian organicznych, np. nowotworów pierwotnych oraz zmian metastatycznych (przerzutów) pochodzących z innych nowotworów. Do innych przyczyn schorzeń kręgosłupa zaliczyć możemy osteoporozę, która jest chorobą metaboliczną,  a także choroby reumatologiczne, które bardzo często dotykają również kości kręgosłupa. Co w końcowym rozrachunku przyczynić się może do przepukliny kręgosłupa, dlatego jeśli nadal zastanawiasz się dlaczego bolą plecy? Skontaktuj się z nami.

Leczenie kręgosłupa i jego schorzeń stanowi (m.in. ze względu na duże rozpowszechnienie pośród populacji) także część oferty Spina Sanus. Jeżeli myślisz, specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu, pomyśl po prostu- Spina Sanus!

Skorzystaj również z zabiegów:

Leczenia przepukliny

Badania stawów kręgosłupa

 

 

 

We Wrocławiu terapia kręgosłupa przyjąć może bardzo wiele form od masażu kręgosłupa po masaż pleców. W Spina Sanus oferujemy naszym pacjentom szereg metod (czynnych i biernych), których zadaniem jest poradzenie sobie z problemami, które zostały zgłoszone. Indywidualne podejście do każdego schorzenia pozwala nam na opracowanie jak najbardziej efektywnego planu leczenia. Regularne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, a także korzystanie z technik manualnych pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów, również w czasie odległym. Leczenie schorzeń kręgosłupa we Wrocławiu jeszcze nigdy nie było tak efektywne! Doskwierają Ci bóle kręgosłupa? Odwiedź nasz gabinet rehabilitacji w Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 90I.

Ból kręgosłupa jest jednym z głównych objawów, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobywana poza granicami Polski wiedza pozwala nam na holistyczne (całościowe) podejście do schorzenia, z którym zgłasza się do nas pacjent. W Spina Sanus we Wrocławiu leczenie kręgosłupa to proces wieloetapowy, którego zadaniem jest przywrócenie pacjenta do dawnej sprawności i pozbycie się bólu, z którym się boryka.

Jeżeli i Ty masz dolegliwości bolącego kręgosłupa, zgłoś się do nas! Zapraszamy na konsultację i zapoznanie się ze wstępnym planem leczenia! Jeżeli specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu, to tylko w Spina Sanus!

Najlepszy specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu. Wizyta u Pana Aleksandra, po kilkunastu godzinach na SORze była wybawieniem. Pan Olek podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, nie dość, że poprawnie mnie zdiagnozował, to jeszcze pracując ze mną przez kilka miesięcy spowodował, że mogłam wrócić do pracy i stanąć na nogi, za co jestem mu serdecznie i dozgonnie wdzięczna. Nie spotkałam się z tak empatycznym specjalistą, który poświęca czasu pacjentowi tyle ile go potrzebuje.
opinie o Oleksandr Sawchenko
Małgorzata
Programistka