Każdy pacjent jest dla nas ważny. Swoją wiedzę staramy się przełożyć na poprawę zdrowia i samopoczucia pacjentów

Zadzwoń lub napisz SMS postaramy się umówić na wizytę i pomóc

787 210 019

Masaż to jedna z najbardziej rozpowszechnionych technik manualnych. Choć bardzo często kojarzony głównie z relaksem, pełni on również rolę leczniczą. Masaże na kręgosłup, grzbiet, a także inne części ciała są technikami fizjoterapeutycznymi, które są szczególnie zalecane wtedy, gdy borykamy się np. z przewlekłymi bólami kręgosłupa, wzmożeniem napięcia mięśni grzbietu, a także w przypadku efektów ubocznych po wypadkach komunikacyjnych i innych.

Nie zawsze możesz pozwolić sobie na samotne (lub w towarzystwie) wybranie się na sesję masażu (np. terapeutycznego)? Teraz już nie jest to problemem! W Spina Sanus we Wrocławiu masaż w domu także oferujemy! Wystarczy jedynie kawałek wolnej przestrzeni, byś w zaciszu domowym mógł relaksować się, a także wracać do zdrowia. Taki sposób rehabilitacji szczególnie polecamy osobom mającym problem z poruszaniem się, a także pochodzącym z gorzej skomunikowanych dzielnic Wrocławia. Nasze oferta masażysty we Wrocławiu obejmuje wiele rodzajów masażu.

Po więcej informacji na temat masażu w domu we Wrocławiu zapraszamy poniżej.

Gabinet masażu- Wrocław i województwo dolnośląskie

Spina Sanus to teraz nie tylko miejsce, w którym możesz rozpocząć i kontynuować leczenie np. bólu kręgosłupa, a także mobilny gabinet masażu we Wrocławiu. Nasz masażysta (z wieloletnim doświadczeniem) pojawi się u Ciebie w domu we wcześniej ustalonym terminie. Usługa aktualnie obejmuje wyłącznie Wrocław.

Mieszkasz poza Wrocławiem? Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, może przyjedziemy również do Ciebie?

Dobry masażysta- Wrocław i okolice

Spina Sanus to miejsce, w którym połączony został profesjonalizm oraz pasja. Naszym pacjentom oferujemy holistyczne podejście do ich problemów, ukierunkowaną terapię, a także od niedawna, mobilny gabinet masażu we Wrocławiu. Regularne i dokładne stosowanie się do zaleceń, pozwala na uzyskanie bardzo obiecujących wyników zarówno w czasie trwania terapii, jak i po jej zakończeniu.

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Skontaktuj się z nami i umów swoją pierwszą konsultację!

 

Więcej informacji o możliwościach masażu we Wrocławiu

Wrocław to miasto, w którym znajdziemy wiele możliwości skorzystania z masażu. Jest to metoda relaksująca i odprężająca, która pozwala na odstresowanie i ukojenie ciała. Wrocław jest miastem, gdzie masaż jest szeroko dostępny i oferowany w wielu miejscach, takich jak salony kosmetyczne, studia masażu, spa czy gabinety fizjoterapeutyczne.

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu, który oferowany jest we Wrocławiu. Masaż klasyczny polega na ugniataniu, rozcieraniu i głaskaniu skóry, mięśni i tkanek podskórnych, co pozwala na rozluźnienie napięcia i bólu mięśniowego.

Masaż sportowy jest przeznaczony dla sportowców, którzy chcą poprawić swoją wydolność i zwiększyć swoją sprawność fizyczną. Masaż sportowy ma na celu przygotowanie mięśni do wysiłku fizycznego, jak i ich regenerację po nim.

Masaż relaksacyjny jest dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących odprężenia i relaksu. Masaż relaksacyjny polega na delikatnym dotykaniu ciała i jego rozluźnieniu.

Masaż tajski jest jedną z form masażu, która cieszy się coraz większą popularnością we Wrocławiu. Ten rodzaj masażu polega na wykonywaniu różnych ucisków i rozciąganiu mięśni, co pozwala na uwolnienie blokad energetycznych i poprawę przepływu energii w ciele.