Każdy pacjent jest dla nas ważny. Swoją wiedzę staramy się przełożyć na poprawę zdrowia i samopoczucia pacjentów

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Rehabilitacja medyczna to jeden z niezbędnych elementów w drodze po zdrowie, np. po wypadku komunikacyjnym lub innym urazie. Jej prawidłowe i regularne wykonywanie potrafi przynieść (jak pokazuje wieloletnie doświadczenie) spektakularne efekty. Rehabilitacja ortopedyczna we Wrocławiu prowadzona jest w gabinecie Spina Sanus. W miejscu tym w sposób holistyczny problem pacjenta jest omawiany, a następnie tworzony jest plan rehabilitacji medycznej. Indywidualne podejście do każdego z pacjentów pozwala uzyskać bardzo dobre efekty.

Rehabilitacja w domu pacjenta- Wrocław i okolice

Choć rehabilitacja medyczna zazwyczaj odbywa się w miejscu specjalnie do tego przygotowanym (np. w Spina Sanus we Wrocławiu), istnieje także możliwość jej odbywania w domu pacjenta. Bardzo często specjalistyczna domowa rehabilitacja odbywa się w przypadku, gdy pacjent ma problemy z poruszaniem się, lub po prostu jego dojazd do gabinetu jest utrudniony lub wręcz niemożliwy do wykonania. Na terenie Wrocławia rehabilitację medyczną oferuje profesjonalny gabinet fizjoterapeutyczny Spina Sanus.

W przypadku chęci poznania większej liczby szczegółów, na temat domowej rehabilitacji medycznej we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu!

Rehabilitacja ortopedyczna- Wrocław i województwo dolnośląskie

Rehabilitacja ortopedyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi rehabilitacji. Coraz większa liczba urazów, a także mnogość zmian organicznych kręgosłupa oraz innych kości sprawia, że rozwój tej dziedziny stał się nieunikniony. Aktualnie rehabilitacja ortopedyczna to nie tylko rehabilitacja bierna (z użyciem technik manualnych), ale również czynna. Dużą wagę przykłada się m.in. do wczesnego uruchomienia pacjenta, nawet w przypadku cięższych operacji, jak np. endoprotezowanie stawu biodrowego. Prawidłowo dostosowana aktywność fizyczna to klucz do sukcesu, jakim jest późniejsza pełna sprawność chorego.

Usługi rehabilitacyjne- Wrocław i okolice

Spina Sanus to gabinet fizjoterapeutyczny świadczący swoje usługi rehabilitacyjne na terenie miasta Wrocławia. W ofercie gabinetu znajduje się m.in. terapia bólów kręgosłupa, rehabilitacja ortopedyczna, a także wiele innych działań, których celem jest przywrócenie pacjenta do pełnej sprawności.

 

Zadzwoń lub napisz SMS postaramy się umówić na wizytę i pomóc

787 210 019